Справжні криворізькі феї краси та грації посіли у турнірі з художньої гімнастики десять призових місць

30 Квiтня 2023, 13:20 Поділитися

Впродовж двох днів, 28 та 29 квітня, у Бучі команди юних гімнасток із різних міст країни змагалися у майстерності, грації і спортивному професіоналізмі на відкритому турнірі з художньої гімнастики «Королівство фей». Гідно виступили криворізькі дівчатка. На їх рахунку десять призових місць турніру.

Вперше в Академії Спорту у Бучі відбувся казковий турнір з художньої гімнастики «Королівство фей». У ньому взяли участь команди юних спортсменок із Бучі, Луцька, Вінниці, Білої Церкви, Кривого Рогу, Житомира, Києва, Ірпеня, Рівного та інших.

28 і 29 квітня за призові місця змагалися дівчатка різних вікових категорій та у різних номінаціях. Майстерність юних криворізьких учасниць вразила журі.

Серед учасниць 2017 року народження у категорії «Лайт» кращою стала Мілана Сарапіна. Чотирирічні Вероніка Рабцун та Мілана Хоменко посіли перше місце у своїй віковій категорії. Єва Руцька та Софія Федчик вибороли срібло змагань. Також срібна медаль турніру з художньої гімнастики «Королівство фей» у Яни Гончарук. Ще три золота змагань у Бучі в своїх вікових категоріях вибороли Вікторія Парфенова, Єва Філіпенко та Мілана Заєць.

Загалом на рахунку криворізьких фей гімнастики сім золотих та три срібних нагороди.

Тренерки переможниць - Анна Пилипенко та Дар'я Шпирук.