Юна спортсменка із Кривого Рогу Аріна Лісняк виборола медаль на чемпіонаті із плавання у Кам’янському

4 Лютого 2023, 18:30 Поділитися СПОРТ

З 2 по 4 лютого у місті Кам’янське проходив Відкритий Кубок місцевої федерації плавання. До участі долучилися спортсмени із різних міст України. Кривий Ріг на змаганнях представляла Аріна Лісняк, яка показала непоганий результат та посіла третє місце на одній із дистанцій. Про успіх своєї вихованки повідомила ДЮСШ №10 у соцмережах.

2 лютого стартував триденний Відкритий Кубок федерації плавання міста Кам’янське. Окрім плавців із місцевої Кам’янської ДЮСШ №5, до участі запрошували також і спортсменів із різних міст області та усієї України, як-то: Кривий Ріг, Харків Дніпро, Запоріжжя, Павлоград та багато інших. Всього у змаганнях взяли участь близько 120 плавців.

Від Кривого Рогу до Кам’янського поїхала вихованка ДЮСШ №10 Аріна Лісняк. Готували до змагань дівчину досвідчені тренери Г.В. Іващенко О.В. Литвин. На чемпіонаті дівчина показала гарний результат на дистанції 200 метрів в стилі «дельфін». Здолала вона її за 3 хв., 02 сек., що і дозволило спортсменці посісти заслужене третє місце.

Нагадаємо, що нещодавно чемпіонат із плавання проходив також і у Кривому Роз.