До восьми років за ґратами за спробу дати хабаря: на Миколаївщині криворіжець пропонував правоохоронцю гроші, щоб уникнути відповідальності
26 травня правоохоронці затримали жителя Кривого Рогу за фактом спроби надання неправомірної вигоди поліцейському. 39-річний криворіжець намагався дати хабаря начальнику відділення поліції в розмірі 15 тисяч гривень задля непритягнення його до відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень. Про це стало відомо на сайті Миколаївської обласної прокуратури.

26 травня під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури слідчими Слідчого управління Головного управління Нацполіції в області та співробітниками Миколаївського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції затримано жителя Кривого Рогу за спробу дати хабаря начальнику відділення поліції №1 Баштанського районного відділу поліції. Кошти у розмірі 15 тисяч гривень 39-річний криворіжець пропонував, щоб уникнути відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень та повернення вилученого майна.
Чоловіку мають повідомити про підозру та обрати запобіжний захід. Йому загрожує від чотирьох до восьми років за ґратами з конфіскацією майна або без такої згідно з ч. 3 ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».