Дві команди з Кривого Рогу стали переможцями районного турніру та кубку Дніпропетровщини з армрестлінгу

14 Грудня 2021, 18:45 Поділитися СПОРТ

11 грудня у Тернівському районі провели районні та обласні змагання з армрестлінгу. За першість боролись більше 100 спортсменів з різних міст країни. Серед трьох переможців перші дві місця посіли криворіжці. Інформація про це з’явилась на офіційному сайті виконкому Тернівської райради.

11 грудня відбулись відритий районний турнір «Незламний дух» та Кубок Дніпропетровської області з армрестлінгу. Спортивні змагання провели у стінах спортивної бази центру позашкільної освіти «Терни». Турнір присвятили Дню Збройних Сил України. За перемогу змагались 110 спортсменів зі спортивних клубів Кривого Рогу, Дніпра, Павлограда, Тернуватки та Кропивницького. За результатами командної боротьби наступні команди посіли такі місця:

І місце – збірна центру позашкільної освіти «Терни» (Кривий Ріг);
    ІІ місце – збірна спортивного клубу «Олімп» (Кривий Ріг);
    ІІІ місце – збірна міста Павлоград.

Нагадаємо, в чемпіонаті Кривого Рогу з вільної боротьби взяли участь 70 спортсменів.