ФК «Кривбас» Кривий Ріг зіграв заключні товариські матчі з ФК «Олександрія» перед початком нового сезону, який «червоно-білі» розпочнуть 25 липня

19 Липня 2021, 18:06 Поділитися СПОРТ

17 липня «червоно-білі» провели два виїзних матчі в Олександрії проти однойменної команди з Прем’єр Ліги. В обох випадках переможця не виявили – 2:2 та 1:1. Про це повідомляє прес-служба криворізького футбольного клубу.

Колектив Геннадія Приходька провів заключні поєдинки у рамках літніх тренувальних зборів. Матчі в Олександрії проти однойменної команди з найсильнішого дивізіону України – Прем’єр ліги підбили підсумки перед початком сезону, який для «Кривбасу» стартує 25 липня у Кривому Розі матчем з донецьким «Олімпіком».

У першому матчі «червоно-білі» здійснили камбек з 0:2. На 15 хвилині зустрічі ФК «Олександрія» зусиллями Устименка заробила комфортну перевагу. Під завісу зустрічі Ярослав Квасов з пенальті скоротив відставання. На перерву дуелянти пішли за мінімальної переваги господарів 2:1. Початок другого тайму залишився за криворіжцями. Олексій Збунь, нехай і не без допомоги рикошету, зрівняв рахунок. За час, що залишався, більше шансів вирвати перемогу мали гості, однак олександрійський голкіпер зіграв надійно. Фінальний свисток зафіксував нічию 2:2.

«Збори пройшли дуже швидко, їх не можна порівнювати із зимовими. Вважаю, продуктивно підготувалися до сезону: два етапи по 12 днів. Провели багато спарингів проти хороших суперників. Так, не завжди вдавалося дати позитивний результат, адже ми були у пошуку своєї гри. Сьогоднішні спаринги вийшли непоганими для нас. Так, ще багато над чим потрібно попрацювати, але ми на правильному шляху. Високий клас «Кривбасу» вже відчувається, адже ми тривалий час граємо разом. Однозначно між нами все більше взаєморозуміння. Мій дует в центрі захисту із Зотьком? Все залежить від тренерів. Як вони скажуть, той і буде грати. Підготовку до стартового матчу Першої ліги проти «Олімпіку» ще не розпочали. Готуватися будемо у тижневому циклі. Вважаю, наразі «Кривбас» готовий до нового сезону відсотків на вісімдесят. Вже під час сезону доберемо кондиції, яких нам не вистачає, й покажемо ту гру, яку від нас хочуть бачити тренери і вболівальники» - підсумував літні збори капітан ФК «Кривбас» Володимир Заїменко.

У другому матчі з «Олександрією» у «Кривбасу» грав інший склад, більшість гравців якого будуть основними під час чемпіонату. Головний тренер господарів  Юрій Гура на другу гру теж виставив основних футболістів. Господарі взяли гру під свій контроль вже на перших хвилинах, але по справжньому небезпечні моменти виникали не часто з обох боків. Дуелянти грали щільно в обороні до 20 хвилини матчу, доти у чужій штрафній не збили криворізького форварда Олексія Хобленка. Суддя  без вагань призначив пенальті у ворота «Олександрії», який сам постраждалий впевнено реалізував 0:1. Попри усі потуги господарів відігратися, до перерви рахунок не змінився. У другому таймі «Олександрія» збільшила оберти. Моменти біля воріт криворізького воротаря Сарнавскього почастішали і на 59 хвилині Андрій Новіков таки зрівняв рахунок. Нападник вдало зіграв на випередження під час кутового 1:1. Більше на голи суперники не награли.

«Завершили збори контрольними матчами. Усім гравцям дали зіграти по 90 хвилин, хотіли перевірити свою готовність перед чемпіонатом проти хорошого суперника. Обидві команди витримали ці матчі функціонально, зіграли на непоганому рівні. Будемо рухатися далі, адже хочемо прогресувати. Потрібно додавати в організації гри. Це те, чого нам сьогодні не вистачало: виходу із оборони в атаку за рахунок контролю м’яча. Відношенням хлопців до зборів я залишився задоволений. Вони повністю виконали програму тренувань. Тепер з нетерпінням очікуємо старту сезону Першої ліги. Хочемо тішити наших вболівальників яскравим змістовним футболом в офіційних матчах. Найголовніше зараз, що є колектив. Команда згуртувалася із новачками, які розуміють, що від них вимагають, до чого необхідно прагнути, які задачі перед ними стоять. Користуючись нагодою, запрошую усіх наших вболівальників на стадіон. Ваша підтримка нам дуже потрібна й важлива – підбив підсумки літніх зборів і підготовки до старту чемпіонату головний тренер ФК «Кривбас» Геннадій Приходько.

Вже прийдешньої неділі, 25 липня, ФК «Кривбас» домашнім поєдинком у Кривому Розі починає боротьбу у чемпіонаті Першої ліги. Суперником у стартовому турі «червоно-білих» на стадіоні «Гірник» буде донецький «Олімпік». Матч розпочнеться о 17:00.